Videa

Rozumíte svým dětem?

Potřeby a ztráty Vašich dětí

Workshop s úžasnou atmosférou. Děkuji účastníkům, za jejich aktivitu a nasazení, se kterým do aktivit šli. Těším se na další setkání. A ti z Vás, kteří promeškali tuto příležitost, tak Vás rád uvidím 15.7. na tématu KOMUNIKACE A PROCES ZMĚNY.

Mezinárodní psychoterapeutická konference SEPI

Integrativní psychoterapie

Krátké ohlédnutí na konferenci Integrativní psychoterapie, které se uskutečnila v USA, konkrétně ve státě Colorardo v městě Denver. Daniel Baumruk zde přednášel téma: Integrativní terapie v pedagogice volného času a tím představil koncepci organizace PADASFM z.s.

Večer kontaktů Frýdek-Místek

Správné místo pro podnikavé lidi

Máte-li projekt, o kterém by se lidi měli dozvědět nebo hledáte nějakého obchodního partnera či sponzora pro své aktivity a nebo jen chcete poznat zajímavé lidí a zjistit co všechno lidi dělají a čím se zabývají, tak navštivte tento večer v klubu milovníků vína.

Přijďte a přesvěčte se :)


Že se děti nedají zabavit?

Toužili někdy Vaše děti stát se: herečkou/hercem, moderátorem, zpěvákem/zpěvačkou, vojákem, policistou, doktorem, záchranářem, hasičem ... Pomohu Vašim dětem splnit si svůj sen. A kdo ví, třeba o nich za pár let skutečně uslyšíme.

Tábor, kde si děti natočili svůj film, secvičili vystoupení moderního tance a zahráli si divadlo a to vše pod vedením profesionálů a celebrit. Nahlédněte na  www.ambroziada.cz

I Vaše dítě si může zahrát ve filmu.

Outdoorové aktivity cílené na brannou přípravu a první pomoc. Zde si děti mohou vyzkoušet aktivity cílené na profese: voják, policista, hasič, záchranář a vyzkoušet si adrenalinové sporty. Náhlédněte na
www.padasfm.cz

S PADASFM z.s. zkusí Vaše děti vysokohorskou turistiku.

Nebo je zaujala airsoftová, sportovní, dynamická střelba?