SETKEJME SE NA...

Chcete zažít o víkendu netradiční workshop a vyzkoušet si netradiční aktivity? Máte příležitost se o sobě dozvědět informace, které Vás možná nikdy ani nenapadly. Budeme si hrát, bavit se a mluvit o věcech, které Vás mohou posunout v životě dál nebo k větší pohodě.

Víc informací zde


... SEPI - mezinárodní psychoterapeutické konferenci v integrativní psychoterapii - NEW YORK 2018

Po roce se opět D-poradna představí na mezinárodní psychoterapeutické konferenci SEPI. Tentokrát v New Yorku. Prezentované téma a model je: Příběh jako zprostředkovatel emocí a indikátor potřeb klienta v integrativní psychoterapii.  V tomto modelu se představí prvky transakční analýzy, narativní terapie, dramaterapie, Pesso Boyden a techniky terapeutických karet. Zmíněné terapeutické prvky jsou integrovány do procesu změny a skupinové terapie.

Pořádá: https://www.sepiweb.org/

RALLYE REJVÍZ 2018

23.-27.5.2018

Rallye Rejvíz je mezinárodní odborné metodické zaměstnání a soutěž pro posádky zdravotnických záchranných služeb založené v roce 1997. 

V rámci této soutěže se realizuje: VÝZKUM MAKROKOGNICÍ A EMOCÍ V ROZHODOVÁNÍ ZDRAVOTNICKÝCH PROFESIONÁLŮ. Výzkum realizuje Slovenská Akademie Věd - ústav experimentální psychologie a D-PORADNA byla přizvána a bude se na již tomto probíhajícím výzkumu podílet.

https://rallye-rejviz.cz/INTEGRATIVNÍ VIZE V PSYCHOTERAPII

3. MEZINÁRODNÍ KONFERENCE
A WORKSHOP HANNY LEVENSON

22.-24.6.2018 - budu na této konferenci mít svůj drobný příspěvek i já. Kdo se o oblast psychoterapie zajímá, tak by si tuto konferenci rozhodně neměl nechat ujít.

Bližší informace o konání a programu celé konference naleznete na stránkách Skálova institutu. Pod níže uvedeným odkazem se můžete také přihlásit.AMBROZIÁDA 2018

FRÝDEK - MÍSTEK

19. - 25.8.2018 JSI Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE?

ZAŽIJ CO SI JEŠTĚ NEZAŽIL. POPRVÉ VE FRÝDKU-MÍSTKU NA 5.ZŠ

I ty se můžeš setkat se zajímavými lidmi a osobnostmi a splnit si tak svůj sen. Neváhej a přihlaš se :)

https://ambroziada.cz/filmova-skola/letni_prazdniny_turnusy_v_cr